Sala warsztatowa do wynajęcia w Gdyni – oferta dla doradców noszenia

Chustownia Gdynia to kameralna przestrzeń w centrum Orłowa, dzielnicy-ogrodu, kojarzącej się z relaksem i radością. W pełni wysażona sala warsztatowa do wynajęcia w Gdyni została przemyślana pod kątem spotkania z maluszkami i ich rodzicami lub opiekunami w atmosferze ciszy i bezpieczeństwa.

Jeżeli poszukujesz miejsca do przeprowadzenia konsultacji dla rodziców, którzy z dowolnych powodów nie chcą lub nie mogą zaprosić Cię do domu, aura nie sprzyja spotkaniom w plenerze, a dostęp do salek w kawiarniach jest utrudniony – Chustownia Gdynia to miejsce dla Ciebie.

Jak duża jest Chustownia? To 26 m² przemiłej przestrzeni wyłącznie do Twojej dyspozycji. Na parterze – żadnych schodów! Komfortowo poprowadzisz tu konsultacje dla pary opiekunów z maluszkiem.

Co my tu mamy? Przestronna salka z ogromnymi oknami wychodzącymi na ogród, oświetlona ciepłym i łagodnym światłem. Łazienka tylko dla Was. Kącik kawowy. Lalki Renates Puppenstube i stosik chustowy do wykorzystania po uzgodnieniu.

Ile to kosztuje? 25 zł netto za 1 h (minimalny czas wynajmu to 2 h), 150 zł za cały dzień (10 h). Wystawiamy faktury VAT.

Jak zarezerwować? Napisz do nas na info@cc-mama.pl, zadzwoń: +48 531 006 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Formularz kontaktowy:

Gdzie dokładnie jesteśmy? Sala warsztatowa do wynajęcia znajduje się w Gdyni, w centrum Orłowa, 700 m od stacji kolejki SKM Gdynia Orłowo, 600 m od przystanku ZKM Plac Górnośląski. Gdynia, ul. Folwarczna 5:

Co z reżimem sanitarnym? Więcej informacji na temat przygotowania Chustowni do organizacji konsultacji w czasie pandemii znajdziesz tutaj.