Chustownia Gdynia – sklep stacjonarny

Chcesz nosić maluszka w chuście, ale nie wiesz jak zacząć? Chcesz kupić chustę, ale nie wiesz, jak odnaleźć się w ogromie rodzajów, splotów, wzorów i rozmiarów? A może upatrzyłaś czy upatrzyłeś sobie swój model, ale chcesz go zwyczajnie dotknąć przed zakupem? W wszystkich tych sprawach pomożemy w Chustowni Gdynia – sklepie z chustami dla dzieci.

Wszystkie chusty dostępne w naszym sklepie internetowym możesz obejrzeć w Chustowni. Pomożemy Ci dobrać chustę do indywidualnych potrzeb, pomożemy dobrać rozmiar.

Gdzie dokładnie jesteśmy? Chustownia znajduje się w Gdyni, w centrum Orłowa, 700 m od stacji kolejki SKM Gdynia Orłowo, 600 m od przystanku ZKM Plac Górnośląski. Gdynia, ul. Folwarczna 5:

Godziny otwarcia? Stale się rozwijamy, doradzamy rodzicom i sami jesteśmy rodzicami. Więc nie mamy stałych godzin, ale spotkamy się z Tobą w odpowiadającym Ci terminie, również w weekendy. Napisz do nas na info@cc-mama.pl, zadzwoń: +48 531 006 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Formularz kontaktowy:

Formy płatności? Na miejscu możesz płacić zarówno gotówką, jak i kartą, telefonem lub Blikiem. Wystawiamy również faktury VAT.

Zapraszamy do Chustowni Gdynia!