Indywidualny dobór nosidełka

Jeżeli zastanawiasz się, jak dobrać i wyregulować nosidełko miękkie, ta konsultacja jest dla Ciebie. W Chustowni Gdynia będziesz mieć możliwość zmierzenia nosidełek z naszej oferty i doboru najwygodniejszego dla naszącego i nazdrowszego dla noszonego.

W dokonaniu wyboru pomoże Ci doradca noszenia. Kim jest doradca noszenia? To osoba z dużym doświadczeniem w używaniu chust i nosideł, najczęściej doświadczona mama, po odpowiednim kursie, przygotowana do przekazywania wiedzy i przygotowania Rodziców do samodzielnego bezpiecznego chustonoszenia dziecka.

Dla kogo? Dla rodzica/opiekuna lub pary z maluszkiem, który jest gotowy do noszenia w odpowiednio dobranym nosidle. Pamiętajmy, że nie każde nosidło będzie odpowiadało każdego dziecku, a niektóre maluszki na podróże w nosidle powinny po prostu poczekać, ciesząc się bliskością w prawidłowo zamotanej chuście.

Gdzie? Nasze konsultacje organizujemy w Chustowni Gdynia, w Gdyni Orłowie, przy ulicy Folwarcznej 5. Zależy Ci na konsultacji u Ciebie w domu lub innym miejscu? Skontaktuj się z nami, również pomożemy!

Co będziemy robić? Porozmawiamy o podobieństwach i różnicach w noszeniu w chustach i nosidłach miękkich. Zmierzymy kilka nosideł dobranych pod kątem wieku i etapu rozwojowego małego pasażera i wybierzemy najodpowiedniejsze albo zasugerujemy inne rozwiązanie, trafiające w Wasze potrzeby.

Czego się nauczę? Regulować wybrany model nosidła.

Ile to trwa? Należy zarezerwować sobie ok. 1 godzinę.

Co potrzebuję mieć ze sobą? Siebie…. i swoją pociechę, jeśli już jest na świecie. Ubierz się wygodnie i weź obuwie na zmianę lub skarpetki.

Ile to kosztuje? Przymiarki nosideł dla rodzica/opiekuna z maluszkiem lub dla pary z maluszkiem w Chustowni Gdynia w Orłowie kosztują 50 zł. Przy zakupie nosidełka u nas, 50 zł odejmujemy od ceny nosidełka – wówczas więc dobór nosidełka w Chustowni jest gratis!