Konsultacje chustowe dla rodziców

W Chustowni Gdynia organizujemy konsultacje chustowe dla rodziców i opiekunów z noszenia dzieci w różnego rodzaju chustach i nosidłach miękkich.

Konsultacja chustowa to spotkanie rodziców lub opiekunów z maluszkiem albo osób przygotowujących się do rodzicielstwa, którzy chcą w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa nauczyć się nosić maleństwo pod okiem osoby specjalnie do tego przygotowanej – doradcy noszenia.

Kim jest doradca noszenia? To osoba z dużym doświadczeniem w używaniu chust i nosideł, najczęściej doświadczona mama, po odpowiednim kursie, przygotowana do przekazywania wiedzy i przygotowania Rodziców do samodzielnego bezpiecznego chustonoszenia dziecka.

Indywidualne konsultacje chustowe

Dla kogo? Dla rodzica/opiekuna lub pary z maluszkiem w każdym wieku, w którym mamy potrzebę nosić. Zapraszamy również mamy w ciąży, indywidualnie lub z partnerem. Ciąża to również dobry czas na konsultację.

Gdzie? Nasze konsultacje organizujemy w Chustowni Gdynia, w Gdyni Orłowie, przy ulicy Folwarcznej 5. Zależy Ci na konsultacji u Ciebie w domu lub innym miejscu? Skontaktuj się z nami, również pomożemy!

O czym będzie mowa? Plan konsultacji układamy indywidualnie, na podstawie wstępnej rozmowy z rodzicami. Standardowo rozmawiamy o korzyściach z noszenia, bezpieczeństwie w chuście, doborze właściwej chusty do potrzeb dziecka i rodziców, ale postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać każdą wątpliwość.

Czego się nauczę? Najczęściej jedna konsultacja prowadzi do opanowania jednego wiązania z chusty tkanej, dobranego do potrzeb rodziców na podstawie rozmowy lub prezentacji wiązań. W zależności od sytuacji uczymy również użycia chusty kółkowej lub elastycznej.

Ile to trwa? Należy zarezerwować sobie ok. 1,5 – 2,5 godziny.

Co potrzebuję mieć ze sobą? Siebie…. i swoją pociechę, jeśli już jest na świecie 🙂 Jeśli masz już jakąś chustę lub nosidło, weź je ze sobą. Ubierz się wygodnie i weź obuwie na zmianę lub skarpetki.

Doradca będzie dysponował chustami do ćwiczeń dla uczestników konsultacji oraz specjalistycznymi lalkami, imitującymi rozmiar i ciężar maluszka w chuście. Różne rodzaje chust o różnorodnych właściwościach można również obejrzeć i kupić na miejscu w Chustowni.

Ile to kosztuje? Konsultacja dla rodzica/opiekuna z maluszkiem lub dla pary z maluszkiem w Chustowni Gdynia w Orłowie kosztuje 250 zł.

miniWarsztaty chustowe

Chcesz uczestniczyć w warsztatach z przyjaciółką, kuzynką, sąsiadką z maluszkiem w podobnym wieku? Mamy dla Was ofertę specjalną. Umówcie się razem, a każda z Was zapłaci za wspólną konsultację jedynie 200 zł.

Większa grupa? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy na konsultacje chustowe i nosidłowe do Chustowni Gdynia!